czwartek, 5 stycznia 2012

Szczęśliwy grudzień

Pierwszy tydzień stycznia zbliża się ku końcowi, a ja mam jeszcze zaległości z grudnia. A to wszystko z powodu nieoczekiwanego przedłużenia się świątecznego pobytu u Rodzinki :)

A do nadrobienia bardzo miłe zaległości, bo i grudzień okazał się dla mnie bardzo miły i szczęśliwy w... losowaniach :)

Jakoś tak to już jest, że w losowaniach raczej szczęścia nie mam... Jeśli już udawało mi się wygrywać w konkursach, to takich wiedzowych. A w takich wymagających tylko szczęścia w losowaniach, to już bardzo rzadko się udawało... Nie byłam więc zdziwiona, że pomimo zapisywania się do różnych candy, nigdy nie udawało mi się niczego wygrać.

No i grudzień przyniósł niespodziankę, a nawet niespodzianki - bo więcej niż jedną :)

Najpierw wygrałam u Klaudii książkę Szymona Hołowni i Marcina Prokopa "Bóg, kasa i rock'n'roll"Jeszcze nie opadła ze mnie radość z powodu tej wygranej, a już wygrałam kolejną książkę - tym razem nie na blogu, ale na jednym z portali internetowej. Wygrana to "Ludzie Boga" Christiana de Cherge.


I to jeszcze nie wszystko! W ostatnim tygodniu przed Świętami wygrałam u Agnieszki prawdziwe skarby! I jeszcze Agnieszka postarała się o tak szybką wysyłkę, że jeszcze przed Wigilią miałam te wszystkie cudowności w domu :)

A było tak tego całe mnóstwo. I książka o robieniu ozdób z filcu. I naszyjnik i kolczyki z filcu. I bransoletka z perełek i brzozowe zawieszki. I słodkości i herbatki. No i przepiękna karteczka wykonana  w mojej ulubionej technice - quillingu. A wszystko przepięknie zapakowane - prawdziwa paczka pod choinkę :)

Zresztą zobaczcie sami :)

Rozpieścił mnie ten grudzień. Naprawdę :)

Ciekawe jaki będzie ten rok? Ale tak w głębi serca sobie myślę... żeby tylko nie był gorszy od poprzedniego... Bo ten 2011 był naprawdę dobry... mimo wszystko :)

8 komentarze:

Klaudia Karolina Klara pisze...

Gratulacje ! :}

Sylwka35 pisze...

Super prezentowo - gratuluję

anuk_pl pisze...

Super prezenty! Pozazdrościć! :) Dziękuję za udział w moim candy na nowy rok, życzę powodzenia jak przyjdzie czas losowania :) Pozdrawiam!

Deilephila pisze...

Nigdy nie mów, żeby nie był gorszy...
A ja życzę aby Nowy Rok był udany, obfitujący w same pozytywne wydarzenia:)
Pozdrawiam

Catherine pisze...

Hello, welcome to a new page of my blog. With quillingowo.blox.pl on the http://catherine-quilling.blogspot.com/


Catherine

Agni pisze...

Jak sie masz ? Wyjatkowo dlugo Cie nie ma ...

Marzycielka pisze...

Dzięki Agni za zainteresowanie co się ze mną dzieje...
Miałam bardzo ciężkie pół roku, powoli dochodzę do siebie, więc postaram się wkrótce wytłumaczyć z tak długiej nieobecności. Pewnie też pokaże nowe prace, bo od ok. miesiąca znowu "tworzę" :)

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i innych odwiedzających mojego bloga!

przynadziei pisze...

Marzycielko, podaj mi proszę adres do wysyłki książki - kontakt na przynadziei@wp.pl

Prześlij komentarz